905 Daly Street Philadelphia, PA 19148
Pending (226 Days)
MLS #:
PAPH2541576
Taxes
$3,803(2025)
Lot Size
700 SQFT
Type
Townhouse
Year Built
1929
BRIGHT IDX
Last checked May 21 2026 at 9:29 PM GMT+0000
Bathroom Details
- Full Bathroom: 1
- Half Bathroom: 1
Listing Price History
Apr 03, 2026
Price Changed
$229,999
-5%
-$12,001
Jan 20, 2026
Price Changed
$242,000
-3%
-$7,000
Nov 04, 2025
Price Changed
$249,000
-4%
-$10,000
Oct 08, 2025
Price Changed
$259,000
-28%
-$100,000
Description